Bestilling av treningsklær (Frist 6. Okt.)

Kunne du tenkt deg klubbens overtrekksdress eller andre treningsklær? Nå kan du bestille fra vår nettbutikk. Frist for bestilling er 6. okt.

Link til nettbutikk:

https://www.yourvismawebsite.com/orland-turnforening-1/treningsklaer

Denne gangen går du bare inn i nettbutikken vår og handler det du ønsker, faktura kommer automatisk til din e-post etter noen timer og varene kan hentes på vårt kleslager i turnhallen ca. 5-6 uker senere.

Dette er treningsklær med høy kvalitet fra Trimtex. Her kan du se hvilke varer vi har å tilby. Priser og størrelser finner dere i nettbutikken vår. De fleste varene har både barne, dame og herre-størrelser. Vi har noen testsett i hallen som dere kan prøve for å finne riktig størrelse, disse finner du nede i vårt klesplagget under tribunen.

Klubbens overtrekksdress
T-skjorte
Treningstrøye
Genser
Hettegenser
Tumbling-shorts
Tights